PE 25.05 Karsinta Ravintola Fox Vanha Hämeentie Turku  ilm. klo 20-23.00

LA 26.05 Karsinta Ekmanin Krouvi Ekmaninkatu Turku ilm.klo 20-23.00

PE 01.06 Karsinta Suomi Seura Katajaiset Norra  Lövudden Västerås

PE 08.06 Karsinta Ravintola Huvikumpu Mikkeli Otava ilm. klo 20-23.00
Saa laulaa vaikka ei osallistu kilpailuun, tanssivalle yleisölle yllätyspalkintoja.

La 09.06 Karsinta Kahvila Ravintola Manta Pihtipudas ilm. klo 20-22.00

KE 13.06 Karsinta Hotelli Ravintola Lokkilinna Kalajoki ilm.alk.klo 20.00
Saa laulaa vaikka ei osallistu kilpailuun.

TO 14.06 Karsinta Emolahti Camping Pyhäjärvi ilm.klo 20-23-00 

PE 15.06 Karsinta Kylpylä Hotelli Runni Iisalmi ilm. alk. klo 20-23.00
Saa laulaa vaikka ei osallistu kilpailuun, tanssivalle yleisölle yllätyspalkintoja.

LA 30.06 Karsinta Ravintola Pyhäniemi Pyhäniementie 251 Kihniö ilm.alk.klo 21.00
Saa laulaa vaikka ei osallistu kilpailuun, tanssivalle yleisölle yllätyspalkintoja.

PE 06.07 Karsinta Hotelli kylpylä Vesileppis Vokkolantie 1 Leppävirta ilm.alk.klo 21-23.00
Saa laulaa vaikka ei osallistu kilpailuun, tanssivalle yleisölle yllätyspalkintoja.

LA 07.07 Karsinta Hotelli Ravintola Joronjälki Joroinen ilm.alk.klo 20.00
Saa laulaa vaikka ei osallistu kilpailuun, tanssivalle yleisölle yllätyspalkintoja.

LA 28.07 Karsinta Ravintola Pyhäniemi Pyhäniementie 251 Kihniö ilm.alk.klo 21.00
Saa laulaa vaikka ei osallistu kilpailuun, tanssivalle yleisölle yllätyspalkintoja.

LA 11.08 Karsinta Wanhat Wehkeet Erämäentie 368, 43500 Karstula ilm.alk. klo 19.00 Musiikin hoitaa Maritza
Saa laulaa vaikka ei osallistu kilpailuun, tanssivalle yleisölle yllätyspalkintoja.

PE 17.08 Aluefinaali Ravintola Fox Vanha Hämeentie Turku alk.klo 18.00

LA 18.08 Aluefinaali Ekmannin Krouvi Ekmaninkatu Turku alk.klo 18,00

PE 24.08 Aluefinaali Hotelli Hiittenharju Harjavalta ilm.alk.klo 20.00

LA 25.08 Aluefinaali Hotelli Hiittenharju Harjavalta ilm.alk.klo 20.00

PE 31.08 Aluefinaali Kylpylä Hotelli Runni Iisalmi ilm. alk. klo 20.00

LA 01.09 Aluefinaali Kylpylä Hotelli Runni Iisalmi ilm. alk. klo 20.00

PE 07.09 Aluefinaali Wanhat Wehkeet Erämäentie 368, Karstula ilm.alk. klo 19.00
Musiikin hoitaa Maritza

LA 08.09 Aluefinaali Wanhat Wehkeet Erämäentie 368, Karstula ilm.alk. klo 19.00 Musiikin hoitaa Maritza

PE 28-09 Finaali ensimmäinen kierros Hotelli Kylpylä Runni Iisalmi

LA 29.09 Finaali toinen kierros Hotelli Kylpylä Runni Iisalmi